вторник, 25 февраля 2020 г.

Інтерфейс Jira став доступний українською мовою

Інтерфейс популярної системи для управління agile-проектами Jira компанії Atlassian тепер офіційно доступний для користувачів українською мовою із застосуванням термінології і понять, поширених в українському ІТ-середовищі. Переклад охоплює всі інтерфейси системи, в т.ч. роботу з задачами, kanban- і scrum-дошки, клієнтський портал, інтерфейс «агента», системні меню адміністрування, поштові повідомлення, а також модифікації для відповідності вимогам українського законодавства в сфері локалізації сайтів і програмного забезпечення державною мовою.
Для зміни мови інтерфейсу достатньо лише інсталювати з Atlassian Marketplace український пакет локалізації:


( завантажити )


Український мовний пакет доступний для серверних версій Jira Core, Jira Software та Jira Service Desk починаючі з редакції 7.0.
Надалі планується підтримка і оперативні зміни української локалізації, зумовлені побажаннями та пропозиціями українських користувачів.

Про компанію Atlassian
Atlassian – австралійська компанія з розробки програмного забезпечення для IT індустрії. Найбільш відомі продукти - система відстеження помилок Jira і система спільної роботи Confluence. Atlassian обслуговує понад 135 000 клієнтів у всьому світі.